تبلیغات
معرفی قطارهای مسافری ایران! - مطالب آبان 1392

50002620000553 عضویت در خبرنامه پیامکی ما!

مهدی حجتی اصل

جست و جو

 


مرحله جدید فروش بلیت قطارهای رجاء از چهارشنبه آغاز می‌شود

سه شنبه 28 آبان 1392   11:43 ب.ظ

مرحله جدید فروش بلیت قطارهای رجاء از چهارشنبه آغاز می‌شود

فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شركت حمل و نقل ریلی رجاء، برای حدفاصل تاریخ‌های اول آذر لغایت 9 آذرماه سال1392 ، از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 29 آبان‌ماه آغاز می‌شود.


روابط عمومی و امور بین‌الملل شركت حمل و نقل ریلی رجاء با اعلام یكپارچه و یكسان بودن فروش بلیت قطارهای این شركت به دو طریق اینترنتی و Online2 افزود: در فروش یكپارچه بلیت قطار، هرگونه موجودی بلیت كه در كلیه نمایندگی‌های فروش سراسر كشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش (www.raja.ir) نیز قابل مشاهده است.

همچنین فروش بلیت قطارهای بین‌المللی ( تركیه ) برای حدفاصل تاریخ‌های فوق، ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه 28 آبان‌ماه انجام خواهد شد.

روابط عمومی رجاء از هموطنان گرامی درخواست كرد: بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

هموطنان گرامی برای كسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجاء اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شركت به نشانی : www.raja.ir مراجعه كنند.

شماره پیامك 3000139 شركت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شركت می‌باشد.


توسط : مهدی حجتی اصل

معاونت مسافری راه آهن خبر داد: راه اندازی قطار فوق العاده در مسیر تهران- قم+تکمیلی2

شنبه 25 آبان 1392   07:16 ب.ظ

معاونت مسافری راه آهن خبر داد: راه اندازی قطار فوق العاده در مسیر تهران- قم


ادامه مطلب

توسط : مهدی حجتی اصل

نقشه راه آهن ایران همراه با فاصله ایستگاه ها

شنبه 18 آبان 1392   04:24 ب.ظ


ادامه مطلب

توسط : مهدی حجتی اصل

قیمت بلیت رجاء با دیگر شرکت‌ها یکسان‌سازی شود

چهارشنبه 15 آبان 1392   09:45 ب.ظ


ادامه مطلب

توسط : مهدی حجتی اصل

اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل جدید شركت رجاء معرفی شدند

دوشنبه 13 آبان 1392   08:02 ب.ظ


ادامه مطلب

توسط : مهدی حجتی اصل

قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس شركت رجاء راه‌اندازی شد

چهارشنبه 1 آبان 1392   02:00 ب.ظ


قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس شركت رجاء راه‌اندازی شد


در راستای توسعه خدمات‌رسانی به هموطنان گرامی از سوی شركت حمل و نقل ریلی رجاء، قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس و بالعكس به صورت یك روز در میان راه‌اندازی شد.


قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس با حركت یك روز در میان ساعت 11:30 از تهران و برگشت از بندرعباس ساعت 16:10 با مدت زمان سیر حدود 20 ساعت تردد خواهد داشت.
این قطار از نوع درجه یك 6 تخته با ظرفیت جابه‌جایی 360 نفر مسافر در هر سیر و قیمت 330 هزار ریال برای هر نفر اقدام به خدمات‌دهی به هموطنان گرامی خواهد كرد.
قطار مذكور مجهز به سالن رستوران برای پذیرایی از مسافران و واگن حمل خودرو برای استفاده متقاضیان بوده و هموطنان گرامی برای تهیه بلیت این قطار همچنین واگن حمل خودروی آن می‌توانند به دفاتر فروش سراسر كشور مراجعه كنند.
سامانه ارتباط با مشتری رجاء از طریق تلفن 1539 و سایت رجاء به نشانی www.raja.ir همانند گذشته آماده پاسخ‌گویی به هموطنان و اخذ نظرها، پیشنهادها و انتقادهای آنان می‌باشد.

 


توسط : مهدی حجتی اصل